::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

::(()) eXtreme Skate Community (())::

Comunitatea Skaterilor din Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bun venit pe eXtreme Skate Community ! Cea mai tare comunitate de Skateboarding din Romania !

Distribuiţi | 
 

 Am nevoie de ajutor in legatura cu:...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
WeDeW
Beginner
WeDeW

Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Vide
MesajSubiect: Am nevoie de ajutor in legatura cu:...   Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Icon_minitimeMar Dec 28, 2010 4:30 am

Salut sunt nou pe aici si in skateboarding,asa ca vreau sa aflu si eu cate ceva:
-Ce inseamna: placa x 7.7 (ex:placa element 7.7)
-Ce imi recomandati pentru a prinde mai multa viteza pe skateboard sa cumpar roti noi sau alti rulmenti?mentionez ca am skate noname total!!







va rog explicati cat mai detaliat ca sunt nou!!!
Sus In jos
be.like.by
Beginner
be.like.by

Mesaje : 15
Data de înscriere : 09/01/2011
Varsta : 26
Localizare : CRAIOVAA

Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Vide
MesajSubiect: Re: Am nevoie de ajutor in legatura cu:...   Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Icon_minitimeMar Ian 11, 2011 1:58 am

7.7 este marimea skateului.. si pt viteza ( asta e cva nou..nam mai auzit un skater care vrea viteza :-? ) dar ..e clar ca rulmentzi trebuie schimbatzi :-? ..incearca ABEC 8
Sus In jos
WeDeW
Beginner
WeDeW

Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Vide
MesajSubiect: Re: Am nevoie de ajutor in legatura cu:...   Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:26 am

Mersi mult!
Sus In jos
Continut sponsorizat




Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Vide
MesajSubiect: Re: Am nevoie de ajutor in legatura cu:...   Am nevoie de ajutor in legatura cu:... Icon_minitime

Sus In jos
 

Am nevoie de ajutor in legatura cu:...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::(()) eXtreme Skate Community (()):: :: Despre Skateboarding.... :: Intrebari..../Ask and Questions-

More Free Music at MP3-Codes.com