::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

::(()) eXtreme Skate Community (())::

Comunitatea Skaterilor din Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bun venit pe eXtreme Skate Community ! Cea mai tare comunitate de Skateboarding din Romania !

Distribuiţi | 
 

 skate pentru copii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ancatirim
Beginner


Mesaje : 1
Data de înscriere : 17/08/2010

skate pentru copii Vide
MesajSubiect: skate pentru copii   skate pentru copii Icon_minitimeMar Aug 17, 2010 3:44 pm

Am un baietel de 1 an si 11 luni care de aproape 3 luni nu se mai desparte de palca lui.
Vreau sa ma scuzati daca nu explic in temeni tehnici dar ma preocupa siguranta lui si va rog sa nu veniti cu texte de genul sa ii ascunnd placa. Nu tine. Am incercat si 2 zile a tipat numai "mememebo" de nici afara nu mai iesea. Cat era ziua de lunga il cauta si intreba de el.
Deja merge(fara sa cada cu un picior pe el si cu celalalt impinge), calca placa cu piciorul ca sa se ridice sa il apuce cu mana(de parca l-ar durea spatele sa se aplece sa il ia) si sata pe el cu ambele picioare balansadu-se in stanga si in dreapta(e drept ca sta mai mult pe loc dar il misca si spre bucuria mea nu cade).


Ce doresc eu sa stiu este daca are cineva cunostinta de echipament de protectie pentru copii atat de mici si incaltari adecvate(marimea 24).
Sus In jos
 

skate pentru copii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::(()) eXtreme Skate Community (()):: :: Despre Skateboarding.... :: Intrebari..../Ask and Questions-

More Free Music at MP3-Codes.com