::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

::(()) eXtreme Skate Community (())::

Comunitatea Skaterilor din Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bun venit pe eXtreme Skate Community ! Cea mai tare comunitate de Skateboarding din Romania !

Distribuiţi | 
 

 Firme de skate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mAd
Beginner
mAd

Mesaje : 6
Data de înscriere : 03/06/2010
Localizare : Galati

Firme de skate Vide
MesajSubiect: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 2:38 am

As dorii sa fac si eu acest Thread in care sa numerotam toate firmele de skate si cu o poza deasemenea:

MODEL
Firma de Skate: -------
Stema: --------

Continuam asa pana le numerotam pe toate. Mulktumesc anticipat de ajutor Wink
Sus In jos
AndreyFREAKSkater98
Super Board Moderator
AndreyFREAKSkater98

Mesaje : 26
Data de înscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Bals

Firme de skate Vide
MesajSubiect: Re: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 12:23 pm

Dar nu inteleg la ce ajuta. Oricum din cate am vazut vrei sa iti iei un sk8. Ti-am lasat comm la categoria cu intrebari asa ca uitate acolo. Oricum daka te duci la sk8 shop tu le explici oamenilor de acolo la ce vrei sa faci cu sk8 tau si ei o sa iti dea ceva bun. Da daka vrei sa te dokumentezi uitate aici http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_skateboarding_brands
Sus In jos
irinabuc
Beginner


Mesaje : 1
Data de înscriere : 14/06/2010

Firme de skate Vide
MesajSubiect: Re: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitimeLun Iun 14, 2010 1:59 am

Am cumparat un skate din San Antonio Texas - America crezand ca o sa invat repede sa ma dau.... dar nu prea ma descurc si prefer sa il vand. Toate componentele sunt de la firme de top, de cea mai buna calitate si toate sunt MADE IN THE USA. Placa este Black Label - Kyle Leeper, axele sunt FURY - Tony Hawk, rotile sunt Spit Fire 54MM cu rulmenti din titaniu (care am inteles ca nu se strica nici o data). Eu l-am cumparat cu 150 $ dar este putin zgariata si cred ca 250 ron este un pret foarte ok.
Pentru poze sau alte informatii va rog sa ma contactati pe mail: irinabuc@yahoo.com
Sus In jos
albert.sk8
Board Moderator
albert.sk8

Mesaje : 20
Data de înscriere : 21/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Bals

Firme de skate Vide
MesajSubiect: Re: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitimeMar Iun 15, 2010 3:04 am

rotile mi se par cam mari ...si te sfatuiesc sa nu iti iei la inceput ceva gen element sua din astea...iti iei ceva gen speed damons ca sa poti invata mai repede...
Sus In jos
be.like.by
Beginner
be.like.by

Mesaje : 15
Data de înscriere : 09/01/2011
Varsta : 26
Localizare : CRAIOVAA

Firme de skate Vide
MesajSubiect: Re: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 1:05 am

so .. firma de skate : oxelo
stema :-? : Firme de skate 41801_130264187007622_8645_n
Sus In jos
Continut sponsorizat




Firme de skate Vide
MesajSubiect: Re: Firme de skate   Firme de skate Icon_minitime

Sus In jos
 

Firme de skate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::(()) eXtreme Skate Community (()):: :: Despre Skateboarding.... :: Discutii Generale / General Stuff-

More Free Music at MP3-Codes.com