::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Bine ati venit in Comutitatea Online a Skaterilor din Romania ! Pentru o navigare mai buna va rugam sa va logati.
::(()) eXtreme Skate Community (())::
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

::(()) eXtreme Skate Community (())::

Comunitatea Skaterilor din Romania
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Bun venit pe eXtreme Skate Community ! Cea mai tare comunitate de Skateboarding din Romania !

Distribuiţi | 
 

 Skating - Baieti sau Fete ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 36
Data de înscriere : 07/04/2010
Localizare : Undeva in Romania

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 3:35 pm

De alungul timpului skatingul a fost un sport extrem pentru baieti. Odata cu trecerea timpului am vazut pe strada multe fete chiar foarte talentate la skate...Unele poate ca ma intreceau si pe mine...Heel Flipp peste 3/4/5 trepe, ollie impossible etc. Deci vreau sa lamuresc aceasta treaba,vreau sa aflam adevarul suprem, daca skate ul este facut pentru fete sau pentru baieti ???
Sus In jos
https://sdghtrhygsafadsfa.forumgratuit.ro
AndreyFREAKSkater98
Super Board Moderator
AndreyFREAKSkater98

Mesaje : 26
Data de înscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Bals

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeSam Mai 29, 2010 3:54 pm

Dragutza intrebare! Very Happy Eu am un raspuns(parerea mea personala)!! Skateboardingul este fakut pt cei care stiu sa se dea nu este nici o regula care sa se refere la baieti sau fete!!
Sus In jos
X-Skater
Beginner
X-Skater

Mesaje : 5
Data de înscriere : 03/06/2010
Localizare : CRAIOVA

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 12:39 pm

=)) ce stupid....logic ca skating-ul este pentru baieti =))) vezi o fata care face ollie si inepe sa se vaiete ca i se rup degetele de la piciroare Wink) lol...este clar pt baieti Wink
Sus In jos
==Nykole==
Beginner
==Nykole==

Mesaje : 3
Data de înscriere : 03/06/2010
Localizare : ...Acolo in inima ta...;x

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeJoi Iun 03, 2010 12:55 pm

Ce vrei sa specifici cu asta ??? Eu sunt fata si ma descurc destul de bine pe skate, nu chiar foarte bine dar intrec unii baieti de la mine din oras Wink raspunsul lui Andrei este perfect
Sus In jos
mAd
Beginner
mAd

Mesaje : 6
Data de înscriere : 03/06/2010
Localizare : Galati

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 2:43 am

Pai trebuie sa mentionez si eu ca Skate-ul este facut pentru baieti. Adica cei mai buni sk8-eri profesionisti sunt baieti, dar asta nu inseamna ca Nykole nu poate sa se dea bine pe skate si sa faca unele Trickuri dar aici e vorba de skate la nivel mult mai mare Smile
Sus In jos
AndreyFREAKSkater98
Super Board Moderator
AndreyFREAKSkater98

Mesaje : 26
Data de înscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Bals

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeVin Iun 04, 2010 12:14 pm

LOL lol! !!!! Nu, pe bune. TheOne Faza aia cu ,,Pt cine are o placa mai sumpa'' este total aiurea. Daca sti sa te dai pe sk8 de dai in orice conditii!!! Nu ma laud, dar mi-am cumparat un sk8 ff bun dar asta nu inseamna ca pe sk8ul vechi nu eram bun.
Sus In jos
AndreyFREAKSkater98
Super Board Moderator
AndreyFREAKSkater98

Mesaje : 26
Data de înscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Bals

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeSam Iun 05, 2010 1:13 pm

Sa crezi Smile !!! Este bine sa fi credincios. Smile
Sus In jos
be.like.by
Beginner
be.like.by

Mesaje : 15
Data de înscriere : 09/01/2011
Varsta : 26
Localizare : CRAIOVAA

Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 1:23 am

LOL..skate-ul este pt cine vrea..nici nu trebuie sa stie neaparat ceva la inceput...asta e cea mai prosteasca intrebare..nu exista reguli care tzin de sexul skaterilor :-?.. si apropo mAd : "Adica cei mai buni sk8-eri profesionisti sunt baieti " inseamna ca nu sti prea multi profesionisti..de exemplu evelyn abad (fata) sponsorizata ..echipa din barcelona flipA ..Annika AmBush o fetitza care sa apucat de skate la 6 ani si facea 50-50. acum exemple din romania :
diana din slatina ..nai ce zice..este o skater girl ..si chiar eo (craiova ) sper ca tziam dat destule exemple .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Skating - Baieti sau Fete ? Vide
MesajSubiect: Re: Skating - Baieti sau Fete ?   Skating - Baieti sau Fete ? Icon_minitime

Sus In jos
 

Skating - Baieti sau Fete ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
::(()) eXtreme Skate Community (()):: :: Despre Skateboarding.... :: Discutii Generale / General Stuff-

More Free Music at MP3-Codes.com